استراکچر پنل خورشیدی پروفیل آلومینیوم کلمپ پروفیل شیاردار یاکین | nnqenergy

فرم پایه خورشیدی به طور معمول به سه صورت قوطی، ناودانی و نبشی است که هر کدام از این مدل ها با توجه به نوع کاربری مورد استفاده قرار می گیرد . این پایه ها می تواند به صورت کوبشی (یا دفنی برای زمینهایی که این قابلیت راداشته باشند) یا استفاده از فونداسیونهای پیش ساخته و بولت به سطح زمین متصل شود تا در پایدار ترین حالت ممکن قرار گیرد. دوام و جنس استراکچر از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا باید پنل خورشیدی را تحت رطوبت و وزش باد با سرعت بالا حفظ نماید. در نتیجه سالها تجربه ، انتخاب گسترده ای از قطعات و سیستمهای مختلف ، ایمن بودن سیستمهای Chiko را در تقریباً هر استراکچر های پنل خورشیدی در هر سقف امکان پذیر می کند.

خرید پایه پنل خورشیدی – شرکت پارس دکل شیراز ارائه دهنده انواع پایه های پنل خورشیدی و اکستراکچر خورشیدی می باشد. به این نوع از پایه پنل خورشیدی، استراکچر دنبال کننده نور خورشیدی نیز گفته می شود. به طور معمول این استراکچر ها برای نیروگاه خورشیدی بر اساس استاندارد های مشخص از قبیل استاندارد های مقاومت در برابر رطوبت، وزش باد و ضربه طراحی و ساخته می شود.

  • برای راه اندازی یک سیستم خورشیدی قبل از هر چیز به فکر تهیه و تدارک تجهیزاتی مانند باتری، اینورتر، پنل خورشیدی و … هستیم در حالیکه سازه نگهداری و پنل نیز بسیار حائز اهمیت است.
  • جهت جلوگیری از پدیده اکسیداسیون و آسیب های مشابه عضو های سازه پوشش گالونیزه گرم (بوسیله پوشش دادن فلز پایه توسط فلز روی )داده شده است.
  • اما نصب این سیستم‌ها روی سقف یا وسایل متحرک چگونه است؟ در اصل سازه خورشیدی یکی از اساسی‌ترین قسمت‌های سیستم خورشیدی است که بر تولید انرژی، بازدهی و عمر پنل خورشیدی اثر خرید استراکچر متحرک پنل خورشیدی می‌گذارد.
  • شرکت تکسا با تحلیل دقیق جزئیات طراحی و با رویکرد حفظ استانداردها و ویژگی‌های کیفی در کنترل قیمت محصولات خود در ایران پیشگام می باشد.
  • به طور معمول یک استراکچر یا پایه پنل خورشیدی یک پنل خورشیدی یا تعدادی پنل را در کنار یکدیگر قرار می دهد و در مقابل فشار باد ، رعد و برق و … پنل ها را حفظ می نماید.
استراکچر پنل خورشیدی پروفیل آلومینیوم کلمپ پروفیل شیاردار یاکین | nnqenergy

این سازه‌ها به صورت شرقی-غربی نور خورشید را دنبال می‌کنند و افزایش ۱۵ الی ۲۰ درصدی راندمان نیروگاهی را در پی دارد. استراکچرها یا سازه های خورشیدی انواع مختلفی دارند که باید با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه محل نصب انتخاب شوند. استراکچر های نیروگاه خورشیدی به دو دسته ثابت و متحرک ( ردیاب خورشیدی ) تقسیم می شود.

استراکچر خورشیدی ۳ ردیفه افقی

فروشگاه اینترنتی سولاریز پنل در زمینه واردات و صادرات استراکچر پنل خورشیدی 60 وات خدمات ویژه ای ارائه میدهد. افزایش قیمت ارز در ماه‌های اخیر، بزرگترین چالشی است که احداث نیروگاه خورشیدی با آن مواجه شده‌ است. نوع رایج آن دارای سه یا چهار زاویه (قابل تنظیم برای هر فصل) بوده اما در مدل های پیشرفته تر که شرکت مهندسی گیتا انرژی از پیشگامان تولید این نوع از استراکچر نیز می باشد امکان تغییر زاویه بین 0 تا 180 درجه به صورت پیوسته می باشد.

خواص آلیاژ ۶۰۶۳ آلومینیوم ، به پروفیل های اکسترودی آلومینیومی ویژگی منحصر به فرد و رضایت بخشی داده است که آنها را به یکی از پر کاربردترین محصولات در صنعت تبدیل کرده است. تولید مقاطع و استراکچر با ورق های گالولنیزه کتید بالا می باشد که حفاظت در برابر خوردگی را تضمین خواهد کرد. از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید. در گالوانیزه کردن، پوشش روی، روی آهن یا فولاد اعمال می‌شود تا از زنگ زدگی آن جلوگیری شود.

سولارنیرو از شرکت های فعال در زمینه تامین تجهیزات نیروگاه برق خورشیدی شامل پنل خورشیدی، باتری خورشیدی، انواع اینورتر متصل به شبکه و اینورتر باتری و شارژکنترلر است. این شرکت انواع سازه و استراکچر پنل خورشیدی را نیز تولید و در بیشتر نقاط کشور دارای نماینده جهت اجرای نیروگاه خورشیدی است. استراکچر نیروگاه خورشیدی چیست؟ به سازه ای گفته می شود که پنل های خورشیدی بر روی آن نصب و تحت زاویه ای مشخص رو به آسمان، در مقابل نور خورشید قرار می گیرند.

کشویی نگهدارنده پنل خورشیدی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع استراکچر های مخصوص نصب پنل های خورشیدی به صفحه ”پایه پنل خورشیدی ” مراجعه نمایید. استراکچر ثابت از پر کاربرد ترین نوع استراکچر پنل خورشیدی می باشد و به طور معمول یا بر اساس موقعیت مکانی و نوع پنل ها طراحی و ساخته می شود و یا به صورت آماده برای پنل های رنج ۵ تا ۲۵۵ وات با زاویه بین ۳۰ تا ۴۵ درجه ساخته می شود. پنل خورشیدی 250 وات yingli با راندمان بالا ،کیفیت و قیمت بیشتر نسبت به برند های دیگر مناسب جهت استفاده در سیستم های برق خورشیدی,چراغ خورشیدی و ب.. پنل خورشیدی 200 وات yingli با راندمان بالا ،کیفیت و قیمت بیشتر نسبت به برند های دیگر مناسب جهت استفاده در سیستم های برق خورشیدی,چراغ خورشیدی و ب.. پنل خورشیدی 40 وات yingli با راندمان بالا ،کیفیت و قیمت بیشتر نسبت به برند های دیگر مناسب جهت استفاده در سیستم های برق خورشیدی,چراغ خورشیدی و بس..

توسط منوچهر متکی

منوچهر متکی