تقدیر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از استاندار ایلام

سردار سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروی های مسلح در این تقدیر نامه از تلاش های بهرام نیا استاندار ایلام با دلیل تلاش در اشاعه حوزه ایثار و شهادت و برگزاری شایسته و برگزاری باشکوه آیین تجلیل از و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس که بصورت ارتباط تصویری در محضر مقام معظم رهبری در استان های سراسر کشور برگزار شد، قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از مجموعه تلاش ها و زحمات حسن بهرام نیا استاندار ایلام به دلیل اهتمام در اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در استان ایلام تقدیر کرد.

بهرام نیا اضافه کرد: ساماندهی یادمان و گلزارهای شهدا در راستای مقاوم سازی فرهنگ ایثار و شهادت است و این دستاوردها الگویی منسجم برای همه مردم به ویژه نسل جوان است.

وی اضافه کرد: در حوزه ایثار و شهادت در دولت جدید در استان تمامی مدیران و فرمانداران با تاسی از استاندار که عنایت ویژه ای به شهدا و ایثارگران دارند در این حوزه پای کار هستند.


منبع: https://www.irna.ir/news/84942833/%D8%AA%D9%82%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3-%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D9%84-%D9%86%DB%8C%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B3%D9%84%D8%AD-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%85

وی عملکرد مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ایلام را بسیار رضایت بخش عنوان کرد و گفت: سرهنگ فولادی یک مدیر پا بکار در حوزه ایثار و شهادت است.

بر اساس این گزارش لوح تقدیر صادره از ستاد کل نیروهای مسلح امروز توسط سرهنگ فولادی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به استاندار ایلام اعطا شد.

وی با بیان اینکه از هیچ تلاشی برای ارتقا یاد شهدا و ساماندهی یادمان های شهدا فروگذار نخواهیم بود، افزود: این جایگاه و خدمت در این راستا باعث آرامش جامعه است و امنیت روحی را برای همه ما رقم می زند. 

وی تاکید کرد: آنچه که در توان داریم برای تقویت حوزه ایثار و شهادت و ساماندهی یادمان ها و گلزار شهدا بکار خواهیم گرفت.

سرهنگ فولادی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ایلام در این آیین از تلاش و اهتمام استاندار ایلام در اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و ساماندهی یادمان های شهدا تقدیر کرد و افزود: در سفر رییس جمهوری تنها ۴ میلیارد تومان برای این حوزه اختصاص یافته بود که با تلاش های استاندار ایلام این رقم به ۱۰ میلیارد تومان افرایش یافت که جای قدردانی دارد.

استاندار ایلام در دیدار با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با تاکید بر توجه ویژه به حوزه ایثار و شهادت در استان، افزود: از سردار باقری و سردار کارگر تشکر و قدردانی می کنم.

توسط منوچهر متکی

منوچهر متکی