خرید جدیدترین کتاب های کمک درسی اول دبستان های بوک | ketabko

در داخل این کتاب با استفاده از کلمات، جملات، نمونه سوالات و تصویر سعی شده مفاهیم به خوبی به دانش آموزان انتقال یابد. این کتاب یکی از بهترین کتاب های ریاضی اول دبستان است که مهارت حل مسئله را در دانش آموزان تقویت می کند. دوره دبستان پایه‌ای‌‌ترین دوره تحصیلی برای دانش آموزان است زیرا دانش آموزان در این مقطع حساس آموزش‌های اولیه را در مورد حروف فارسی، خواندن و نوشتن، ریاضیات و علوم طبیعی پیدا می‌کنند و برای حضور و ادامه تحصیل در مقاطع متوسطه خود را آماده سایت کتابکو می‌کنند. در کتاب کار علوم سوم دبستان خیلی سبز متناسب با مطالب هر کتاب، تمرین‌های مختلفی از نوع جای خالی، جورچین، تستی، تشریحی و… با شکل‌های زیبا و دوست‌داشتنی مطرح شده و مباحثی که باید برای امتحانات یادبگیرند در این کتاب ها قرارداده شده است.

کتاب کمک درسی دروس طلایی اول دبستان

علاوه‌براین اگر به دنبال کتاب آموزشی مناسب برای نوجوانان نیز هستید، پیشنهاد می‌کنیم صفحه کتاب آموزشی نوجوان را مشاهده کنید. لازم به ذکر است علاوه بر کتاب‌های کمک درسی مقطع اول دبستان، می‌توانید مجموعه دی وی دی‌های همه درسام را نیز برای فرزندانتان تهیه کنید تا با استفاده از آن یکی از جدیدترین شیوه‌های آموزش را تجربه کنند. کتاب «هدیه های آسمان پنجم دبستان» به قلم مریم پورمحمدی شامل نکات مهم و کلیدی درس و مجموعه ای از سؤالات امتحانی و آزمونهای درس به درس و جامع همراه با پاسخ تشریحی است که مشابه سؤالات امتحانی طرح شده و کل کتاب درسی چاپ جدید را پوشش میدهد. با بهره‌گیری از تمرین‌های متنوع در کتاب ریاضی 5 دبستان می‌توانید، توانایی استدلال و کاربرد دانش و مهارت‌های ذهنی دانش‌آموزان را تقویت نموده و شاهد اثر بخشی آموزش در فعالیت آنان باشید. کتاب ریاضی جامع ششم ابتدایی نوشته‌ی علی جوکار، بهنام باقی زاده و نسترن الهیار زاده، مجموعه‌ای کامل از مباحث مربوط به ریاضی سال ششم دبستان همراه با تمارین و نمونه سوالات امتحانی پر تکرار است.

کتاب دیکته شب کلاس اولی ها

دوستداران کتاب و کتابخوانی، می‌توانند آثار مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی کتابانه با تخفیف خرید کنند. علوم تجربی به بررسی پدیده‌های جهان از طریق مشاهده، آزمایش و تجربه می‌پردازد. به‌طورکلی، هدف از آموزش علوم در دورۀ ابتدایی، ایجاد و پرورش استعداد کسب علوم فناورانه و درک روش‌های شناخت جهان پیرامون است. آموزش قبل از دبستان بدین معناست که کشش و ظرفیت آموزشی کودک خود را درک کنید، خواسته‌های مغز در حال رشد وی را بفهمید، او را به آموختن آنچه که دوست دارد راضی کنید، همانطور که سعی دارید دریابید چه غذایی را دوست دارد. کتاب آموزش پیش از دبستان چیست، چرا، چگونه؟ نوشته‌ی سید محمد حسینی ابتدا معنای آموزش قبل از دبستان و گستره‌ی آن را مورد بررسی قرار می‌دهد، سپس به مبحث شناخت کودک تحت عناوین ویژگی‌های رشد، توان یادگیری و خلاقیت و آموزش یا غنی‌سازی محیط پرداخته است.

  • این کتاب برای هر درس، درس‌نامه‌ای جامع دارد که شامل تاریخ ادبیات و نکته‌های مهم ادبی و زبانی می‌شود.
  • سؤالات کتاب شامل سؤالات استاندارد تشریحی، چهارگزینه‌ای، درست و غلط، انتخاب کنید، جای خالی و … است به‌طوری‌که دانش‌آموزان را با انواع سؤالات آشنا می‌سازد.
  • علوم تجربی به بررسی پدیده‌های جهان از طریق مشاهده، آزمایش و تجربه می‌پردازد.
  • گرچه به خواسته خود رسیدید و چیزی که دنبالش بودید را پیدا کردید اما متاسفانه یک روز خود را از دست دادید، آن هم برای چیزی که می توانستید در عرض چند دقیقه از فروشگاه پایتخت کتاب تهیه کنید.
  • این کتاب تالیف مجید علی‌محمدی است و شامل درسنامه، تست و نمونه سوال تشریحی است.
این کتاب تالیف سیده نجمه حسینی است و شامل درسنامه و نمونه سوال تشریحی است. این کتاب تالیف گلزار فرهادی و مرجان ده حقی است و شامل درسنامه و نمونه سوال تشریحی است. این کتاب تالیف محمدرضا فاتحی نسب است و شامل درسنامه و نمونه سوال تشریحی است. این کتاب تالیف سمانه نومیری است و شامل درسنامه و نمونه سوال تشریحی است. این کتاب تالیف اکبر کشفی است و شامل درسنامه و نمونه سوال تشریحی است.

کتاب بگرد و پیدا کن

تصاویر و طراحی جذاب و رنگی کتاب بر محبوبیت این اثر در بین دانش‌آموزان می‌افزاید. کتاب کار پوچینو ریاضی اول دبستان گاج اثری از نادره معدنی است. سال‌های ابتدایی دبستان یکی از پرچالش‌ترین دوران تحصیل است. پایه تحصیلی کودکان در دروس مختلف در این دوره تحصیلی گذاشته می‌شود. از این‌رو تقویت کودکان در مفاهیمی مثل ریاضی، فارسی و دیکته بسیار مهم است. در ادامه توضیح کوتاهی در مورد انواع کتاب کمک درسی دبستان داده شده است.

خرید جدیدترین کتاب های کمک درسی اول دبستان های بوک | ketabko

توسط منوچهر متکی

منوچهر متکی