خرید و فروش دستگاه حضور و غیاب در شیپور | مجله حضور و غیاب

این دستگاه برای اولین بار در سال 1888 میلادی توسط فردی در شهر نیویورک ابداع شد که البته روش کار دستگاه اولیه با دستگاه‌های مجهز امروزی تفاوت‌های بسیاری داشت. تمامی شرکت‌ها و سازمان‌های کوچک و بزرگ نیاز به نیروی کاری ماهر و منظم دارند به همین دلیل باید راهی برای نظارت و کنترل تردد کارکنانشان پیدا کنند. شما می توانید اطلاعات ذخیره شده در حافظه داخلی دستگاه را از طریق فلش به نرم افزارحضور وغیاب سایبری انتقال داده و گزارش کارکرد کلی پرسنل را پرینت بگیرید .

دستگاه ثبت ورود و خروج PW1700

خرید و فروش دستگاه حضور و غیاب در شیپور | مجله حضور و غیاب

مثلا شما می‌دانید که فلان کارمند یک ساعت زودتر سر محل کارش حاضر خواهد بود حتی زودتر از شما و دیگران. یا در مثالی دیگر فردی را در نظر بگیرید که بخاطر دوری مسافت محل زندگی تا محل کارش هر روز تاخیر دارد. یک مدیر در مواجهه با چنین مسائلی گاه بایست انعطاف‌پذیر باشد و شرایط خاص این افراد را بپذیرد و از این‌که طبق قانون محل کار رفتار نمی‌کنند چشم‌پوشی کند.

ضمن سپاس از حسن اعتماد جناب‌عالی و آن مجموعه محترم جهت استفاده از محصولات شرکت دانش بنیان دنیای پردازش و به‌پاس عرضه نسل جدید دستگاه‌های حضور و غیاب با قابلیت تشخیص چهره با ماسک و امکانات بسیار متنوع، به استحضار می‌رساند. مدیران شرکت‌ها برای کنترل تردد پرسنل سازمان به سیستم ساعت زنی نیاز دارند؛ زیرا به کمک این دستگاه می‌توانند به راحتی بر عملکرد آن‌ها نظارت داشته باشند. خرید اینترنتی سیستم ساعت زنیاز ابزاری است که مدیران مجموعه های مختلف را در این مسیر یاری میکند.

دستگا­ه حضور و غیاب مکسا BioFace S790

حال چه نوع دستگاه ورود و خروجبرای کسب و کار من مناسب است؟ اگر شما هم مالک یک مجموعه یا سازمان یا حتی یک استارت آپ باشید احتمالا کنترل تردد پرسنل و کارمندانتان یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین نیازها خواهد بود. با استفاده از سیستم ورود و خروج به راحتی می‌توانید کنترل مناسبی روی رفت و آمد کارمندان خود داشته باشید. دستگاه رفت و آمد به شما این کمک را می‌کند تا در انتهای ماه یا هر زمانی که لازم باشد اطلاعات لازم در رابطه با حضور غیاب کارمندان خود را تنها با یک کلیک به دست آورید. شرکت افق فراویژن ارائه دهنده انواع دستگاه ساعت زنی تمام تلاش خود را کرده است که بهترین دستگاه ورود و خروج مناسب ارائه دهد.

دستگاه حضور و غیاب مکسا BioFace S750

به طور مثال اگر از ترمینال موبایلی استفاده می شود؛روشی برای حصول اطمینان از انجام درست وظایف کارکنان در خارج از شرکت، نیاز است. فروش بهترین مدل های دستگاه حضور غیاب با قیمت مناسب و کیفیت بالا, مناسب برای شرکت ها,ادارات,کارخانه ها,فروشگاه ها و…. استفاده از این قابلیت زمانی کاربرد دارد که یا کاربر مدیر رمز عبور خود را فراموش کرده و یا در طی آن روز کاربر مدیر در دسترس نبوده و قصد ورود به منوی تنظیمات دستگاه حضور و غیاب را داشته باشیم. در اینصورت کاربر با اعلام اطلاعات موجود به واحد پشتیبانی شرکت علم و صنعت، رمز عبور مدیریت را دریافت و در قسمت مربوطه وارد می نماید.

  • سیستم‌هایی مثل دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، دستگاه حضور و غیاب چشمی و کارت مغناطیسی حضور و غیاب، کمک زیادی به کارفرمایان در ثبت اطلاعات دلخواه‌شان می‌کند.
  • بنابراین با توجه به بزرگی و میزان اهمیت کنترل تردد و امنیت ورد و خروج در سازمان، می­ توان مناسب ترین گزینه را انتخاب کرد.
  • ظرفیت تردد یعنی بالاترین میزان ترددی که در یک دستگاه می­ توان ثبت کرد و همان طور که می ­دانید تمامی پرسنل هر روز هنگام ورود و خروج حضور و غیاب خود را ثبت می­ کنند و در نتیجه دستگاهی که حافظه آن ظرفیت تردد کمی دارد؛ سریعا پر می­ شود.
  • این مورد را هم می ­توان در دسته قابلیت­ های غیرضروری قرار داد و از آن چشم پوشی کرد.
  • این امر باعث چاپ ساعت ورود و خروج بر روی کاغذهای درون دستگاه می­ گردید.

توسط منوچهر متکی

منوچهر متکی