رییس سازمان اداری و استخدامی کشور:دشمنان نگران رشد غیر قابل برگشت ایران هستند

لطیفی با بیان اینکه بهم ریختن مرز حق و باطل هدف مهم و اساسی فتنه گران است، ابراز داشت: ذات فتنه‌ها برای اهل ایمان آزار دهنده است ولی این فتنه ها در کنار آزار و نقاط تاریکی که دارد سبب شناخته شدن منافقان می شود.

وی یادآور شد: برطرف کردن مشکلات اقتصادی و معیشتی با مدیریت جهادی و بیان حقایق با جهاد تبیین دو نکته کلیدی است که در شرایط کنونی باید جدی گرفته شود.

وی اضافه کرد:تا قبل از روی کار آمدن دولت سیزدهم، دولت سابق میلیاردها تومان بدهی روی دست دولت مردمی گذاشته بود و ذخایر استراتژیک در بحرانی ترین شرایط قرار داشت و مدارس، دانشگاه ها و مراکز علمی بخاطر نحوه مدیریت کرونا تعطیل بود و دولتمردان کمترین توجهی به اقشار ضعیف نداشت ولی دولت سیزدهم همه این معادلات را بر هم زد و مسایل کشور را بر برجام و توسل به غرب گره نزد و راه تعالی کشور را بر اساس عزت و کرامت پیش برد.

معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: فعال شدن دوباره فتنه در کشور نیازمند یک حرکت جهادی و جریان شناسی فتنه و واکاوی اساسی است.


منبع: https://www.irna.ir/news/84946443/%D8%B1%DB%8C%DB%8C%D8%B3-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%86%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B4%D8%AA

لطیفی با تاکید بر اینکه پیوستن به سازمان همکاری‌های شانگهای جزو موفقیت های مهم دولت در بعد بین‌المللی است، گفت: منافقان به خوبی متوجه شده اند که با رشد و سرعت فعلی کشور به زودی همه آنها از اذهان عمومی حذف شده و نامی از آنها نخواهد بود و به همین دلیل آنها ایجاد درگیری های داخلی، آشوب و فتنه را در پیش گرفتند.

وی افزود: رشد اقتصادی، حمایت از تولید کنندگان و شرکت های دانش بنیان در بعد داخلی و همکاری عزت مندانه با کشورهای همسایه‌ ‌و کشورهای دیگر خارج از اراده برجام در بعد بین‌المللی جزو اولویت‌های دولت است.

وی با تاکید بر اینکه جریان مومنین، کافران و منافقان سه جریان اصلی جامعه ایمانی هستند، افزود: در جامعه اسلامی نباید نسبت به منافقان بی تفاوت بود، منشأ فتنه ها به تصریح آموزه های دینی، منافقان هستند هر چند هر بار تیر آنها به سنگ خواهد خورد. 

معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور با بیان اینکه منافقان جای دیکتاتور و حکیم و قاتل و شهید را عوض کردند، تصریح کرد: راهکار اصلی خاموشی فتنه‌های اخیر جداکردن خط جوانان کم اطلاع وخودی از جریان نفاق است.

میثم لطیفی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه قم، با بیان اینکه دشمن از سر کار آمدن دولتی که دغدغه‌اش حل مشکلات مردم است می ترسد، اظهار داشت:  آنها از کم خوابی، پرکاری و توجه دولت به اقشار ضعیف و فرودست واهمه دارند.

 معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور ادامه گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی فتنه همیشه بوده و این طور نیست که فتنه از میان برود.

وی با تسلیت و تبریک به خانواده‌های معظم شهدای عملیات تروریستی  اخیر گفت: یکی از برکات فتنه های اخیر رسوا شدن منافقان خواهد بود.

توسط منوچهر متکی

منوچهر متکی