سایبان پارکینگ خودرو سایبان برقی ایران سایه سایبان بازویی سایبان مغازه

سایبان پارکینگ، سازه ای است سبک با پوشش یو پی وی سی و بهترین محافظ برای خودروی شما. هر فضایی که ماشین در آن قرار می گیرد از جمله پارکینگ های خانگی، اداره جات، فروشگاه ها و … به سایبان پارکینگ احتیاج دارد. امروزه با توجه به اهمیت خودرو در زندگی انسان، استفاده از سایبان به عنوان وسیله ای برای محافظت از خودرو در برابر شرایط آب و هوایی و حوادث غیرمترقبه، اهمیت ویژه ای دارد. انتخاب سایبان پارکینگ مناسب، ضمن تامین این نیاز برای خودرو، می تواند به زیباسازی محیط ساختمان نیز کمک کند.

سایبان تاشو ماشین

برای پشتیبانی بهتر است از لوله پروفیل استفاده کنید که از مقاومت و دوام تعمیر سایبان مغازه بالایی برخوردار است. این نوع سایبان ها که تقریبا منسوخ شده اند از یک طرف به دیوار از یک طرف توسط پایه‌ها به زمین متصل شده اند و از طرف مقابل به دیوار نصب می‌شود. سایبان‌هایی هم هستند که به دیوار نصب می‌شوند، مانند سایبان فراز.

سایبان پارکینگ خودرو سایبان برقی ایران سایه سایبان بازویی سایبان مغازه

در مورد سفارش‌های سایبان ماشین نیاز به مشاهده خودرو شما نبوده و در صورت تمایل می‌توانید فقط مدل خودروی خود را برایمان ارسال کنید و از طرح ها و مدل های موجود یکی را انتخاب کنید و سفارشتان را تحویل بگیرید. سایبان همراه خودرو برخلاف سایبان پارکینگ همان‌گونه که از نام آن پیداست نوعی از سایبان‌ها هستند که قابلیت حمل و نقل داشته و می‌توان در هر مکانی از آن‌ها برای محافظت از خودروها استفاده کرد. سایبان های متحرک خودرو از طیف گسترده ای از رنگ ها، طرح ها و اندازه ها وجود دارد.

مدل های سایبان خودرو با طراحی مدرن

در این مطلب قصد داریم شما را با ویژگی های سایبان پارکینگ آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید. سایبان خودرو به گونه ای طراحی شده است که در برابر پوسیدگی ، اشعه ماورا بنفش ، آب و کپک مقاوم باشند. حتی اگر به طور مداوم در معرض هوای سخت قرار بگیرد ، صدمه ای نمی بیند.

شما می توانید نوعی که برای خودرو شما ایده آل است را انتخاب کنید. یکی از نکته‌های مهم در طراحی و ساخت سایبان خودرو، شرایط آب‌وهوایی منطقه مورد نظر شما است. برای مثال سقف سازه در مناطق باران‌خیز باید از موادی انتخاب شوند که دوام خوبی داشته باشند و در رطوبت زنگ نزنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید سایبان پارکینگ خودرو می توانید با مشاورین و کارشناسان ما با مراجعه به وبسایت در ارتباط باشید،همکاران ما در ایران سایه آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند.

سایبان ماشین با پوشش پلی کربنات

توسط منوچهر متکی

منوچهر متکی