صفحه اصلی دنیای تبلیغات واردات و پخش هدایای تبلیغاتی ، سر رسید، تقویم، خودکار | شرکت هنری تبلیغاتی بهین گیفت

با داشتن دسته بندی های تخصصی میتوانید از هدیه تبلیغاتی جدید و ارزان، هدایای تبلیغاتی خاص به تفکیک خانم ها و آقایون بهره مند شوید. گروه هدیه تبلیغاتی رابین لند ، به عنوان مرکز فروش و تولید انواع هدیه تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی مدیریتی با تمرکز بر معرفی و مشاوره دقیق هدایای تبلیغاتی اقدام به ارائه خدمات چاپ هدیه تبلیغاتی نیز کرده است. در کنار فروش هدایای تبلیغاتی اقدام به ارائه خدمات چاپ هدیه تبلیغاتی و چاپ لیزر و حکاکی هدایای تبلیغاتی نیز میکند. خدمات چاپ و لیزر برای انواع جاکلیدی و جاکارتی تبلیغاتی، انواع خودکار تبلیغاتی، انواع ساعت دیواری تبلیغاتی و ساعت رومیزی تبلیغاتی ، و ارائه سایر خدمات مرتبط با چاپ لیزری و چاپ هدیه  تبلیغاتی در مجموعه رابین لند به صورت تخصصی ارائه می گردد. هر ساله ترند ها و محصولات جدید وارد بازار می شوند و پس از مدتی از محبوبیت آنها کاسته می شود، در حالی که به نظر می رسد برخی از آنها چندین سال ادامه دارند.

چاپ پک هدیه تبلیغاتی

قیمت هدایای‌تبلیغاتی نسبت به جنس هدیه تبلیغاتی متغیر می باشد و هر چه کالای تبلیغاتی کیفیت بالاتری داشته باشد و هزینه چاپ هدایای تبلیغاتی بیشتر بشد قیمت نهایی هدیه بیشتر و هدایای تبلیغاتی لوکس تری را ما خواهیم داشت . هدایای تبلیغاتی زمانی میتواند بازدهی ۱۰۰% برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد که انتخاب درست هدایای تبلیغاتی نسبت به کسب و کار شما باشد. از جمله مزایای هدایای تبلیغاتی که میتواند هر کسب و کاری را تحت الشعاع خود قرار دهید می توان به برند سازی و شناخت بیشتر فعالیت های کسب و کار شما، اشاره کرد. امروزه سلیقه مخاطبان و مشتریان برندها تحت تاثیر دیجیتالی شدن جهان دستخوش تغییر شده است. این تغییر و دگرگونی بر روی اقلام تبلیغاتی نیز تاثیر گذاشته و باعث محبوبیت هر چه بیشتر هدایای تبلیغاتی الکترونیکی شده است. تنوع این هدایا بسیار زیاد است و تقریباً می‌توان بخشی از هر بودجه تبلیغاتی را به آنها اختصاص داد.

صفحه اصلی دنیای تبلیغات واردات و پخش هدایای تبلیغاتی ، سر رسید، تقویم، خودکار | شرکت هنری تبلیغاتی بهین گیفت

ساعت رومیزی تبلیغاتی از جمله هدایایی استفاده می شود که اغلب روی میز مدیران و کارمندان برای تنظیم ساعتی خاص،می تواند هدیه ای بسیار مفید به حساب بیاید. هدایای تبلیغاتی مفید همیشه برای افراد مختلف نسبت به نیاز‌هایی که دارند تفاوت دارد. مثلا افرادی که در حوزه تعمیرات خودرو کار می‌کنند، وقتی از شما یک ابزار تبلیغاتی به عنوان هدیه می‌گیرند، خوشحال تر خواهند شد تا یک خودکار تبلیغاتی . بهترین هدیه تبلیغاتی، هدیه‌ای است که برای مخاطبان شما یادآور خاطرات خوب از برند شما باشد. همان طور که در این مطلب ذکر کردیم، هدایای تبلیغاتی بخش مهمی از استراتژی تبلیغاتی کسب و کارها را به خود اختصاص می‌دهند. زیرا تا زمانی که مردم از طریق تبلیغات با یک کسب و کار آشنا نشوند، عملاً با آن ارتباط برقرار نمی‌کنند.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

حتی اگر وقت و انرژی لازم برای جستجوی محصولات با کیفیت را ندارید، به نمونه‌های موفق نگاه کنید. به طور کلی به خاطر داشته باشد که ما به عنوان یک شرکت، مشتری، همکار، خانواده یا دوست، یک سنت دیرینه داریم. پس با در نظر داشتن این ذهنیت در قبال انتقال و دریافت حسی دلپذیر از هدیه اقدام به خرید هدایای تبلیغاتی نمایید.

  • مخاطبین شما می‌توانند کارمندان شرکت خودتان یا سایر شرکت‌ها باشند و یا به طور ویژه مدیران شرکت‌ها را در نظر داشته باشید.
  • این مورد تبلیغاتی مصرف هر روزه داشته و به برهه زمانی خیلی طولانی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، در‌این بازه زمانی بجز شخصی که ‌این کادو را اخذ کرده دور و بری ها آن فرد نیز با مارک شما آشنا خواهند شد .
  • و البته این ست ها با عنوان ست مدیریتی دو تکه، سه تکه و حتی بیشتر معرفی میشوند.
  • همه‌ی این ویژگی‌های دست به دست هم می‌دهند تا برای تهیه‌ی بهترین هدیه تبلیغاتی سال ۱۳۹۹ دست به کار شوید.

پیدا کردن بهترین فروشگاه برای خرید هدایای تبلیغاتی، یکی از دغدغه های امروز شرکت ها و موسسات برای بازاریابی به شمار می آید. شاید شرکت ها بخواهند بهترین مشاوره برای خرید هدایای تبلیغاتی را از فروشگاه های عرضه کننده هدایای تبلیغاتی بگیرند ولی از این میترسند که این فروشگاه ها اجناس خود را به آنها بدون در نظر گرفتن سود آن شرکت، معرفی کنند. هدایای تبلیغاتی از این جهت بسیار مهم هستند که تاثیرگذاری آنها نسبت به سایر انواع روش‌های تبلیغاتی به مراتب بیشتر است. به عنوان مثال نصب یک تابلوی تبلیغاتی بزرگراهی مستلزم صرف هزینه‌ای گزاف است، در حالی که مخاطب تنها یک لحظه ممکن است آن را ببیند. اما انواع هدایای تبلیغاتی بسته به دوام و کاربرد، ممکن است ماه‌ها و شاید سال‌ها مورد استفاده قرار بگیرند و در تمام طول این مدت نقش یک سفیر وفادار را برای برند بازی می‌کنند.

توسط منوچهر متکی

منوچهر متکی