فرارو ویدئو ماجرای خرید اسب ۱۵ میلیارد تومانی توسط سردار آزمون-رویال هورس

فرارو ویدئو ماجرای خرید اسب ۱۵ میلیارد تومانی توسط سردار آزمون-رویال هورس

اولین اسب شما باید آرام، آسوده و مهربان باشد و هرگز لگد نزند و گاز نگیرد. علی رغم تمام تعلیماتی که شما در کلاس های آموزشی ممکن است دیده باشید، در اطراف اسب خود دچار اشتباهاتی خواهید شد و مهم است که اسب شما بخشنده و صبور باشد. اسب مورگان که در ایالت متحده به ثبت رسیده است و به عنوان اسب سواری استفاده می شود و همچنین برای مسابقات کالسکه رانی از آن استفاده می شود. اسب ها که از دیرباز در کنار انسان زندگی می کردند امروزه استفاده های گوناگونی دارند. اخبار و نتایج و جدول های برگزاری مسابقات کورس اسبدوانی ایران و پیش بینی مسابقات کورس سوارکاری. به طوری كه اواخر سال 1376، 40 دوره مسابقه بزرگ كورس(جایگاه ویژه برای اسب ها قبل … در جزیره زیبای کیش،درصورت موافقت،نقاشیهام و با قیمت مناسب برای فروش دارم.

کره اسب نریان دوخون پرشی

صاحبان اسب های 4 نژاد برتر ایران به رقابت با یکدیگر فروش اسب دو خون پرداختند. اسب ها هر چه جوان تر و تنومندتر باشند قیمتش بالاتر است و برای مسابقات اسب دوانی مناسب ترند. اسب های پیر و کره اسب فروشی نابالغ از اسب های بالغ در قیمت پایین تری یه فروش می رسند. به خاطر این که کره اسب فروشی ارزان قیمت نیاز به آموزش دارند قیمتشان پایین است. گران ترین اسب دنیا نژاد آخال تکه ترکمن است که با قیمت 2.5 میلیون دلار در اختیار صاحبش که یک خانم میلیاردر است قرار گرفته است.

  • پونی‌ها دارای بدن و اندام‌های قوی هستند ولی اسبچه خزر از نظر خصوصیت بدنی هیچ تشابهی با پونی‌ها نداشت و کاملا شبیه به کلاس اسب‌ها بود بنابراین به آن اسب مینیاتوری دریای خزر اطلاق گردید.
  • اسب های گران قیمت ایرانی از 3 میلیاردتومان تا 300 میلیون تومان , هزینه نگهداری اسب مسابقه ای , آشنایی با اسبهای ایرانی.
  • در خرید اسب مسابقه توجه به سلامتی فیزیکی و مهارت در انجام حرکات اهمیت زیادی دارد .
  • همچنین شما می‌توانید با اسب‌هایتان تولید مثل کنید و آنها را بزرگ کنید.
از این رو برای سواری و تمرینات اسب سواری گزینه های بهتری هستند . البته اسب های مادیان نیز در زمان هایی به خصوص در فصل جفت گیری ، می توانند بد خلق شوند و کنترل آن ها سخت تر از مواقع عادی باشد . در مورد اسب های مادیان ، سلامت رحم و توانایی باروری و به دنیا آوردن کره های سالم ، امتیازی است که در زمان مشخص کردن هزینه خرید اسب ، در نظر گرفته می شود . اگر اسب بعد از رسیدن به سن بلوغ اخته شود ، رام و مطیع تر می شود و خرید اسب نریان هم برای استفاده به منظور باربری ، حمل کردن کالسکه و سواری مناسب می باشند . قبل از خرید اسب ، به تفاوت های بین دو جنس نر و ماده دقت کنید تا بتوانید اسب مناسبی را انتخاب کنید .

اسب نریان کرد

در حال حاضر، هر اسب نر می‌تواند حداکثر سه کره در ماه ایجاد کند، در حالی که هر اسب ماده می‌تواند فقط یک کره اسب در ماه به دنیا بیاورد. در فرایند تولید مثل، هیچکدام از اسب‌ها نمی‌توانند در مسابقات شرکت کنند. درصورتی که قصد خرید کره اسب داشته باشید، هزینه های تعلیم اسب نیز افزوده می شوند. توجه داشته باشید که آموزش سواری دادن به کره ها از حوالی ۲ تا ۳ سالگی آغاز می شود. در برخی از نژاد ها مانند عرب که در مسابقات زیبایی و هالترینگ شرکت می کنند، ظاهر و زیبایی اسب از اهمیت زیادی برخوردار است، اما به طور کلی زیبایی و رنگ اسب نباید تنها ملاک انتخاب شما باشد.

دارندگان اسب‌های مسابقه‌ای، باید برای ورود به مسابقات بین ۲ تا ۱۵ دلار کارمزد ورودی پرداخت کنند و برای جایزه به رقابت بپردازند. نکته ی دیگری که بد نیست در نظر داشته باشید این است که آیا نژادهای خون گرم برای کار شما مناسب ترند یا نژادهای خون سرد. بازار بهترین اسب پونی فلابلا در مشهد – اسب پونی فلابلا چه برای آموزش سوارکاری کودکان و چه به عنوان سرمایه گذاری، اگر به دنبال اسب های زیبا و باهوش فلابلا هستید، به فروشگاه ما سر بزنید. ما اسب ها را در بهترین شرایط پرورش داده و با به صرفه ترین قیمت ها به شما عرضه میکنیم. 8-نزدیکی به باشگاه هاوآموزشگاه های اسب سواری فروش زیر قیمت منطقه و یا معاوضه با … زیباوسرودم گیر نایب قهرمان مسابقات زیبای اسبان کرد ایران استان اصفهان.

این اسب فروشی اراک است که نام آن ویونا می باشد ونام پدر سلطان و نام مادرش ونوس است. از نژاد پونی (فلابلا) می باشد و تاریخ تولدش 2019 و جنس آن مادیان است. ویونا از جمله اسب های پونی مجتمع کشت و صنعت محمد آباد اراک است. هرچه در مسابقات بیشتری شرکت کنید، اطلاعات بیشتری در خصوص اسب می‌توانید کسب کنید.

در خرید مادیان، جهت تولید، علاوه بر سن، سالم بودن رحم و امکان کره آوری و زمان آخرین کره مادیان، اهمیت خاصی دارد. و برای خرید باید به دنبال اسب ورزشی باشد .اسبی که با رشته مورد نظرش چون (پرش، کورس، استقامت، درساژ و …) منطبق باشد . فردی که قصد خرید اسب را دارد ، در قدم اول باید بداند که اسب را به چه منظوری می خواهد و چه کارایی برای اسب در نظر دارد. و قصد پرورش اسب را به صورت حرفه ای دارد، می بایست به دنبال مادیان و سیلمی باشد. گروه دوم ، اسب هایی که جهت انجام فعالیت حرفه ای نگهداری می شوند. فعالیت هایی چون مسابقات (پرش، استقامت، کورس، درساژ، چوگان، زیبایی و …) و همچنین پلیس سواره و دیگرامکانات.

اسب ترکمن

این یک نژاد مخلوط از اسب های مختلف است ، سابقه شجره نامه نژادهای انگلیسی و ایرلندی هنوز حفظ شده است. این بزرگترین تأثیر در مسابقه اسب سواری بوده است ، به آنها زیبایی ، سرعت و استقامت بهتری داده است. بهترین زمان ثبت شده توسط یک اسب در یک مسابقه در اپسون ، انگلیس حاصل شد ، جایی که یک اسب از این نژاد به طور متوسط ​​77 کیلومتر در ساعت دست یافت.

توسط منوچهر متکی

منوچهر متکی