قیمت حفاظ شاخ گوزنی رشت: 09124403540 ۲۰ سال سابقه 6000 پروژه حفاظ روی دیوار-فورژ مدرن

ما تمام توان و نیروی خود را به کار می‌گیریم تا بتوانیم محصولی تولید کنیم که هم از نظرکیفیتوهم از نظرقیمتبهترین باشد چرا که شما هم میهنان عزیز لایق بهترین‌ها هستید. در نهایت با مطالعه کامل این مطلب باید به این نتیجه رسیده باشید که نصب حفاظ روی دیوار از بهترین نوع آن که شاخ گوزنی می‌باشد برای حفظ و ارتقای سطح ایمنی ورودی ساختمان یا باغ شما به شدت هائز اهمیت است. پس اگر دیوار شما از این محصول امنیتی و حفاظتی تهی است زودتر به فکر تهیه و نصب آن باشید. همواره زمانی که در کوچه و خیابانها در حال گشت و گزار هستیم چشمان مان به حفاظ های نیزه ای که بر سر دیوار های خانه ها یا ساختمانها نصب شده اند خورده است.

در سالهای اخیر ما و همکارانمان سعی بر آن داشتیم تا بتوانیم حفاظی را طراحی کنیم تا بهترین پاسخ را به سوال شما عزیزان بدهد. ما باید حفاظی طراحی کنیم که همانند سیم خاد دار لرزش داشته باشد و از تیغ های تو در تو و طویل تشکیل شده باشد. یکی از راه های ساخت حفاظ با اشکال متنوع استفاده از انواع میلگرد های نوک تیز و خمیده شده است. خب میلگرد نمره ۱۰ بخاطر اینکه از قطر متناسبی برای ارتفاعات معمول ساخته شده است لرزش متناسبی را به عنوان حفاظ روی دیوار میتواند داشته باشد. دیوار خانه ها مهم ترین نقش را در زیبایی یک خانه یا ویلا ایفا میکنند.

چرا باید از ‌این 4 محصول برای امنیت باغ ویلا استفاده کرد؟

هزینه ای که صرف حمل و نقل خواهد شد بیشتر اوقات نسبت به فاصله محل مورد نظر تا پایتخت یا فاصله تا خود کارگاه تولیدی دارد و به هر میزان این فاصله بیشتر باشد قیمت نهایی بالاتر خواهد حفاظ باغ بود. این نوع حفاظ برای هر نوع دیواری مناسب بوده و در سایز و رنگ های مختلف نیز می توان تولید کرد که جز اصولی ترین نوع های حفاظ اهنی می باشد. این حفاظ در کارخانه ها، ویلاها، پنجره، باغ، دیوار های با ارتفاع کم، محله هایی با امنیت پایین و … اما در رابطه با تراکم سعی نمایید حفاظ هایی را تهیه کنید که در کنار کیفیت بالا در ساخت، از تراکم ‌قابل قبولی برخوردار باشند. زیرا تراکم‌ یک حفاظ به خوبی با مشاهده و بررسی، قابل سنجیدن است.

 • تولیدی حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لند قیمت بسیار پایین و کیفیت بسیار مطلوبی را برای شما به ارمغان می آورد.
 • علاوه بر زیبایی، نورپردازی میتوانند به معنای آماده باش در مقابل سارقان قلم داد شوند.
 • هزینه نگهداری و بازسازی بسیار کمی را نسبت به سایر حفاظ ها را دارد.
 • در صورتی که زمان دیوار کشی بر روی دیوار پلیت نصب نشده است باید بر روی دیوار بوسیله دریل هیلتی با مته ۱۰ و ۱۲ سوراخ هایی حدود ۱۵ سانتیمتر بصورت مورب در داخل دیوار ایجاد نمود و میلگردی به اندازه حدود ۲۰ سانت را داخل سوراخها با چکش محکم نمود .

تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان بر روی انواع دیوارهای آجری، بتنی و … نصب کرد. هم‌چنین نصب صحیح حفاظ با جوشکاری مناسب و مهارت کافی از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین نکته‌ی قابل توجه دیگر در خصوص این حفاظ، وجود انواع و مدل‌های مختلف آن می‌باشد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. نرده حفاظ شاخ گوزنی دارای قابلیت رنگ پذیری با رنگ های دلخواه را دارد؛ همچنین در برابر نور خورشید، باران و … ثابت هستند و توسط رنگ های کوره ای الکترو استاتیک رنگ آمیزی می شوند. این نوع رنگ در کوره در دمای بالا قرار می گیرد؛ همچنین خاصیت زنگ زدگی نیز ندارند.

لیست قیمت حفاظ دیوار ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ نرده روی دیوار-فورژ مدرن

تاحد ممکن سعی می شود که حفاظ هارا بصورت مرتب چید تا جای کمتری رابگیرند. اگردر شهرهای دیگر مانند رامسر ، انزلی ، گرگان ، بوشهر ، یزد ، اصفهان ، شیراز و … هستید ، می توانید با ارسال عکس هایی از پروژه خود ، ازمشاورین ما اطلاعات دریافت کنید.

به طور معمول در هر متر حدود ۲۰۰ شاخه تیز و برنده لیلیوم وجود دارد. جالب اینکه امکان رنگ آمیزی حفاظ لیلیوم به صورت دو رنگ نیز وجود دارد. معمولا قسمت بالای سر نیزه ها به شکل گل طراحی و با رنگ طلایی تزئین می شود که زیبایی خاصی به حفاظ دیوار حیاط می دهد. شاخ های زیبا، قوی و در هم پیچیده گوزن الهام بخش طراحی حفاظ شاخ گوزنی است.

لیست قیمت روز محفاظ روی دیوار ارتفاع 120 سانت بهمن 1401

سلیقه فردی از فاکتورهای مهمی بوده که در انتخاب انواع حفاظ تأثیر می‌ گذارد و با توجه به سبک ساختمان و چیزی که در نظر فرد است می توان از حفاظ های مختلف استفاده نمود. معمولا خانه های ویلایی و یا حیاط دار به دلیل آن که فضای گسترده ای برای پنهان شدن سارقین دارند اغلب بیشتر از آن ها سرقت می‌شود به همین دلیل پیشنهاد می شودبرای ایجاد امنیت بیشتر حتما از حفاظ روی دیوار حیاط استفاده شود. تقریبا شبیه به حفاظ لیلیوم است با این تفاوت که گل های لیلیوم جمع هست و گل های نخل مرداب به صورت باز و تخت ساخته می شود. به دلیل تراکم بالا جوش های زیادی دارد و می توان گفت هیچ موجودی از ان نمی تواند عبور کند.

بهترین تولید کننده حفاظ دیوار

در این مرحله شما بخشی از هزینه را پرداخت کرده و قرارداد مورد نظر بسته می‌شود. مرحله‌ بعد نصب نرده است که توسط نیروی کار متخصص و با تجربه از سوی شرکت اجرا می‌شود. با نصب حفاظ بر روی دیوار، شما راهکاری دائمی و ماندگار را انتخاب کرده‌اید. نصب دوربین یا دزدگیر در محیط زندگی و کار، نیازمند صرف وقت و هزینه نگهداری از این سیستم‌‌ها می باشد.

 • نرده روی دیوار آهنی رعدجوش آهن سازه در طرح و شکل متنوع بهترین حفاظ برای ساختمانهای مسکونی، اماکن تجاری و فضای کارگاهی است.
 • شاید با خودتان فکر کنید چطور می‌توانید برای ساختمان مسکونی خود و یا باغی که در بیرون شهر دارید، حفاظ روی دیوار مناسبی انتخاب کنید.
 • برای محاسبه قیمت نهایی تمام شده و تعیین متراژ مورد نیاز پیشنهاد می‌شود از کارشناسان فنی ما مشورت بگیرید تا شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی کنند.
 • در واقع نکته مهم در مورد حفاظ نیزار در این است که خلاف حفاظ های دیگر، میلگرد ها مستقیما به شاسی جوش می خورند.

در چنین مواقعی باید توجه داشت که نصب حفاظ باید به طور صحیح انجام شود. به همین دلیل مهم است که از مجریان متخصص در این زمینه بهره‌مند شوید. چرا که حفاظ باید به خوبی با دیوار درگیر شده و کاملاً مستحکم و صلب باشد تا به راحتی از دیوار جدا نشود. در ادامه مطلب شرح پروژه های انجام شده از حفاظ شاخ گوزنی را با عکس و آدرس آورده ایم . جوشکاری برق شرکت ها هنوز از ان استفاده می کنند.بدلیل استفاده از گِل برای جوش ها ، بعداز مدتی ریخته وباعث زنگ زدگی محل جوش می شود.جوش استفاده شده در صنایع فلزی حفاظ سازه با استاندارهای روز هماهنگ می باشد.

قیمت شاخ گوزنی به چه مواردی وابسته است؟

برای جلوگیری از نفوذ متجاوزان کشیدن دیوار، کار گذاشتن دوربین و حسگرهای حرکتی و آژیر دزدگیر و … کافی نمی باشد. از گذشتگان بسیار دور انسان‌ها همواره با خطرات و مشکلاتی از قبیل حمله حیوانات وحشی و یا قبایل دیگر و یا مردم سرزمین‌های دیگر که برای غارت و کشورگشای و …روبه‌رو بوده‌اند. تاريخي زنده، جایي که عناصر فيزيکي و بيولوژيکي در هم تنيده است، محققان در حيطه مختلف دانش از تاريخ نگار، اديب، زبان شناس، گياه شناس، باغبان، طراح محيط و منظر، معمار تا مهندسان محيط زيست فعاليت خواهند داشت. فرهنگي به وقفه افتاده است، بهترين شکل مداخله در باغ به نظر مي رسد. در کوتاه ترین زمان ممکن سفارشات رو بررسی میکنند و با یک تیم حرفه ای اقدام به نصب سفارشات میکنند که واقعا عالی است.

 • سپس میلگردهای خریداری شده در سایزهای متنوع و مطابق نیاز برای ساخت حفاظ شاح گوزنی برشکاری می‌شوند ( باید از گیوتین استفاده شود تا شاخه‌های اصلی و فرعی و شاخک‌های کوتاه بصورت زاویه‌دار بریده شده و به اندازه کافی تیز و برنده باشند).
 • دزدگیر و دوربین مداربسته در حفاظت از باغ ویلا حرف اول را میزنند.
 • نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و….
 • همواره زمانی که در کوچه و خیابانها در حال گشت و گزار هستیم چشمان مان به حفاظ های نیزه ای که بر سر دیوار های خانه ها یا ساختمانها نصب شده اند خورده است.
دقت داشته باشید که انواع مختلفی از حفاظ ها وجود دارند که از بین آن ها میتوان به حفاظ فلزی خار دار ساختمان اشاره کرد. نرده آبشاری یکی از انواع حفاظ هایی است که شما میتوانید برای حفظ موقعیت ساختمان خود از آنها استفاده کنید. شاید یکی از نزدیکترین مدل ها به حفاظ های شاخ گوزنی نرده خار دار باشد. این حفاظ همانند شاخ‌های گوزن درهم‌تنیده بوده و دارای نوک‌های تیز و برنده است که به‌خوبی نقش حفاظت را ایفا می‌کند، همچنین این حفاظ در ارتفاع‌های متفاوت و در تراکم ۸ تا ۱۵ ردیف در بازار موجود است. از دیگر حفاظ‌های موجود در بازار که جزءبهترین حفاظ روی دیوارنیز به‌حساب می‌آید حفاظ نیزار است.

برای همین افراد به سراغ حفاظ برای باغ و ویلا می روند.اما در این بین نرده حفاظ برای باغ و ویلا مهم ترین قسمت امنیت است تا بوسیله آن از ورود افراد غیرمجاز به داخل منزل یا محل کر خود جلوگیری نمایید. موارد متنوعی بر‌روی قیمت گذاری حفاظ و نرده پنجره تاثیرگذار است.برای محاسبه مقدار مواد مصرفی در ساخت آن، باید به طول و عرض پنجره توجه کرد. قیمت گذاری بر اساس کیلوگرم مقدار متریال مصرفی و وزن آهن مصرفی انجام میشود. حتماً شما هم با این نظر موافقید که ابتدا باید خودمان راه نفوذ ساده و بدون دردسر سارقین به منزل را ببندیم.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی رشت: 09124403540 ۲۰ سال سابقه 6000 پروژه حفاظ روی دیوار-فورژ مدرن

کاربرد اصلی حفاظ فلزی کشیده شده در اطراف خانه همانطور که در ابتدا گفتیم اولا بخاطر مشخص شدن محدوده مالکیت است و ثانیا از خانه در برابر ورود افراد ناشناس به فضای داخل حیاط حفاظت می کنند. به همین دلایل ایمنی است که بیشتر افراد ترجیح می دهند از مدل فنس های قوی و مستحکم که بعضا در قسمت بالایی نوکی تیز مانند سر نیزه یا چاقو دارند استفاده کنند . بدان معنی که از ترکیب حفاظ شاخ گوزنی با حفاظ بوته ای نوعی از نسل جدید حفاظ پدید آمده که البته این نوع از حفاظ ترکیبی را فقط صنایع فلزی آهن حفاظ تولید می کنند. حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع پرکاربرد و پر طرفدار حفاظ روی دیوار است. این نوع نرده به دلیل زیبایی ظاهری‌ای که دارد بسیار مورد توجه است. ساختار این نرده شبیه شاخ گوزن بوده و به دلیل تیز بودن میله‌ها امکان عبور افراد از روی آن وجود ندارد.

ساخت و نصب انواع نرده روی دیوار از جملهحفاظ شاخ گوزنیونرده نیزار و نرده سرنیزه و نرده لیلیومدر شرکت نام آور صنایع فلزی آهنسازان انجام می پذیرد. اگر می خواهید نیت پلید سارقین را در ابتدای کار شکست دهید و اجازه ندهید به حریم شخصی خانه شما تجاوز کنند باید از حفاظ شاخ گوزنی با تراکم بالا استفاده کنید. حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ پر فروش دیوار بسیار مقاوم است که وجود آنها سبب می شود ایمنی کاملی برای ساختمان ها فراهم شود . تولید و نصب اینگونه حفاظ ها آسان است و ناگفته نماند هزینه ی نصب و اجرای آن نیز سخت نمی باشد به همین دلیل با داشتن ویژگی های منحصر به فرد دیگر همواره مورد انتخاب خریدار قرار می گیرد . با ما همراه باشید تا در این مدت اطلاعات کافی را کسب کنید شاید با شناخت بیشتر شما نیز از حفاظ شاخ گوزنی به عنوان محافظ مقاوم در منزل یا ویلای خود استفاده کنید . روش ها و ترفندهایی وجود دارد که با بررسی آنها می توانید بهترین سازنده را برای داشتن بهترین حفاظ شاخ گوزنی انتخاب نمایید.

جوشکاری حفاظ شاخ گوزن

حفاظ شاخ گوزنی یكی از مهم ترین انواع حفاظ دیوار بوده ، این گونه از نرده حفاظ با استفاده از كمترین طراحی و به شكل ساده تولید شده و هنوز هم به علت پایین بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی مشتریان بسیاری دارد . حفاظ دیوار لیلیوم یکی از زیباترین حفاظ های مورد استفاده در تهران است.امنیت آن حتی از حفاظ شاخ گوزنی هم بالاتر است.ظاهر آن با الهام از گل لیلیوم طراح شده و نام لیلیوم هم به همین خاطر به آن داده شده است. معمولاً رنگ‌آمیزی آن به‌صورت دو رنگ انجام می‌شود.از نکات قابل توجه در مورد حفاظ لیلیوم گسترش آن از مرکز است؛ به این معنی که شاخه‌های آن از پایین میله به سمت اطراف گسترده می‌شود و هر قدر که در ارتفاع بالاتر می‌رویم، این طرح تکرار می‌شود. از این رو امکان تولید آن در ارتفاع‌های دلخواه وجوددارد.این موضوع باعث می‌شود تا مهندسین و معماران با دست باز و بر اساس زیبایی ارتفاع آن را تعیین کنند. از گذشته تا به امروزحفاظ‌های روی دیوارحیاط تغییر یافته‌اند و علاوه بر زیبایی بیشتر دارای استحکام بالاتر و قدرت بازدارندگی بیشتری نیز هستند. و بر اساس ویژه گی های آن قیمت حفاظ آهنی روی دیوار نیز بسیار متفاوت میباشد .

نرده دیوار برای ویلا یعنی زیبایی و امنیت

این نوع حفاظ‌ها به شکل ساده در انواع دو طرفه و سه طرفه طراحی می‌شوند. میله‌های عمودی با سر تیز و تیغه سرنیزه‌ای از کاربردی‌ترین آن‌ها به شمار می‌آیند. امروزه طراحان با ایجاد تنوع در فاصله بین میله‌ها و یا ایجاد خم در سرنیزه‌ها، ظاهر آن‌ها را تغییر داده‌اند و این امر باعث مورد توجه اکثر مردم قرار گیرند. یکی از مزیت‌های اصلی نرده‌های ساده، استفاده از این نوع نرده‌ها در انواع دیوارها بلوکی، بتنی و سنگی می‌باشد. این نوع نرده‌ها چوب ظاهری ساده دارند، شما می‌توانید از آن‌ها به عنوان محافظ پنجره نمای ساختمان استفاده کنید. طراحی حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای می باشد که الهام گرفته از شاخ گوزن می باشد.

درب انباری عرض ۷۰سانت ورق سبک حفاظ شیشه وحلقه قفل

حفاظ شاخ گوزن دارای مشخصات فنی ساخت مانند ارتفاع، تراکم حفاظ شاخ گوزنی (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگ‌آمیزی نیز می‌باشد . خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی یکی از روش هایی است که مشتریان به سادگی می توانند حفاظ موردنظر خود را خریداری کنند. حفاظ شاخ گوزنی محبوبیت زیادی در بین مشتریان دارد و به همین علت جزء پر فروش ترین انواع حفاظ روی دیوار به شمار می رود.

حفاظ شاخ گوزنی تهران

بهترین طرح نرده سر دیوار و ایمن ترین حفاظ برای روی دیوار کدام است ؟ انواع حفاظ روی دیوار ؟ نرده دیوار حیاط و باغ و ویلا و یا حفاظ روی دیوار بهترین گزینه برای تامین امنیت یک ساختمان می‌باشد . دلایل زیادی برای این کار وجود دارد .برای ساخت نرده دیوار ویلا و حفاظ برای دیوار ویلا بیشتر باید بر روی امنیت متمرکز شد . در ادامه به انواع سوالات شما و توضیحات نرده حفاظ دیوار میپردازیم تا شما مشتریان حفاظ صنعت با اطلاعات کامل نرده حفاظ مدنظر خورد را انتخاب نمایید .

لیست قیمت حفاظ دیوار نرده حفاظ ساختمان نرده دیواری-فورژ مدرن

توسط منوچهر متکی

منوچهر متکی