۵۰ نفر از لیدرهای اغتشاشات اخیر عوامل منافقین بودند

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران اظهار داشت: دشمنان جمهوری اسلامی در تمام این سال‌ها سخت‌ترین توطئه‌ها و تحریم‌ها را علیه ما انجام دادند، از دشمن جز دشمنی توقعی نیست و اینها با اساس نظام اسلامی اختلاف و دشمنی دارند.

وی گفت: بنا بر فرمایش قرآن، ناسپاسی در برابر نعمت‌های الهی موجب سلب نعمت می‌شود لذا قوم حضرت موسی با درخواست‌های واهی در برابر معجزه‌های فراوان این پیامبر الهی، عنایت و لطف خدا را از خود سلب کردند و آواره بیابان شدند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: به اذعان خود غربی‌ها جمهوری اسلامی با تمامی تحریم‌ها در دفاع از خود امروز به جایی رسیده که آمریکا توان قدرت عملیات نظامی با آن را ندارد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: پیر استعمار که از کودتای ۲۸ مرداد شلاق آن بارها بر پیکره ملت ایران خورده است پشت فتنه‌ها می‌ایستد؛ اینها هرگز به کشور خدمت نکردند که امروز دلسوز فوت یک دختر شدند.

وی به ماجرای حضرت موسی، قوم موسی و فرعون اشاره کرد و افزود: گاهی چهره‌های خودی اگر ثابت قدم نباشند، موسی هم رهبر باشد باز قومش بهانه زیادی می‌آورند.

حجت‌الاسلام و المسلمین طیبی‌فر بیان کرد: طراحی فتنه اخیر در کشور برای آبان ماه بود و دشمن در نظر داشت مانند همان سناریویی که در سوریه به کار بردند با کمک افراد و لیدرهای آموزش‌دیده داخلی و داعش، شروع به فتنه و اغتشاشات در کشور کنند.

وی با بیان اینکه ما امثال این فتنه‌ها و مشکلات را پشت سر گذاشتیم گفت: به فرموده پیامبر اکرم (ص) در فتنه‌های آخرالزمانی نگران و ناراحت نباشید و این فتنه‌های آخرالزمانی، منافقین را بهتر به مردم می‌شناسد و هلاک می‌کند.

حجت‌الاسلام و المسلمین طیبی‌فر افزود: اگر پای نظام و شهدا نباشیم و وظیفه هدایتگری که وظیفه اصلی ما است را انجام ندهیم اراذل و اوباش جری‌تر شده و در جامعه عربده می‌کشند و به جان و مال مردم آسیب می‌رسانند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: حضرت موسی (ع) همه تلاش خود را برای اجابت خواسته‌های قومش انجام داد اما باز هم آنان برای تبعیت از پیامبر خدا بهانه می‌آوردند که نتیجه‌اش ۴۰ سال ویرانی و آوارگی در بیابان‌ها برایشان بود.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام و المسلمین حسین طیبی‌فر در نشست تبیینی که در بیرجند برگزار شد، به سناریوها و طراحی‌های تعریف شده اغتشاشگران برای برهم‌ زدن آرامش و امنیت ملت ایران اشاره کرد و افزود: به این افراد وعده نابودی جمهوری اسلامی و عدم حمایت ملت از نظام داده شده بود.

وی به شکنجه و شهادت طلبه بسیجی به دست اغتشاشگران اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی از افراد با دیدن این صحنه‌ها باز هم با تردید از این جریانات و عوامل آن صحبت می‌کنند.

وی تصریح کرد: گاهی اوقات تحریم‌ها که پیش می‌آید یا فتنه‌ای اتفاق می‌افتد تمامی شبکه‌های صهیونیستی پشت جریان فتنه قرار می‌گیرند و مستکبرین عالم بلندگوی خواسته‌های افراد مشکل‌دار می‌شوند و از آن حمایت می‌کنند.

وی گفت: با هدف قرار گرفتن ۴۰ مرکز تروریست‌ها در عراق توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و انهدام آنها و کشته شدن برخی از این افراد آموزش‌دیده برای اغتشاشات؛ انسجام و طراحی آنها به هم ریخت و مقرشان شناسایی شد.


منبع: https://www.irna.ir/news/84933222/%DB%B5%DB%B0-%D9%86%D9%81%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D9%84%DB%8C%D8%AF%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%BA%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D8%B9%D9%88%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%85%D9%86%D8%A7%D9%81%D9%82%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86%D8%AF

وی با اشاره به فتنه‌های گوناگون در کشور افزود: در فتنه ۸۸، ۹۲ و سایر فتنه‌ها و آشوب‌ها در کشور که برخی از مسئولان و افراد داخلی نیز هدایتگر آنها بودند، تمامی شبکه‌های استکباری پشت این جریانات قرار داشتند و آموزش‌ها، طراحی‌ها از طرف صهیونیست‌ها انجام می‌شد.

وی ادامه داد: ملت ایران ۴۳ سال با همه وجود پای انقلاب اسلامی ایستاده که ماندگار باشد، اما افراد گوناگونی در طول این زمان با نقشه‌های مختلف به دنبال براندازی نظام اسلامی و ضربه زدن به آن بودند که موفق نشدند.

حجت‌الاسلام و المسلمین طیبی‌فر اظهار داشت: به دنبال هر فتنه‌ای که در کشور پیش می‌آید برخی از زباله‌ها از دریای انقلاب اسلامی بیرون ریخته می‌شوند و افراد مشکل‌دار بهتر شناسایی می‌شوند و این ویژگی فتنه‌های آخرالزمانی است.

وی افزود: به لطف خدا، این ملت هرگز در برابر این دشمنان شکست نمی‌خورد بلکه با همه مشکلات و توطئه‌های دشمنان دست و پنجه نرم می‌کند و قوی‌تر می‌شود و با ابرقدرت‌های دنیا در جنگ و مقابله است.

حجت‌الاسلام و المسلمین طیبی‌فر گفت: امروز کشور ما یک کشور مقتدر است که رهبری بزرگ و همراه با حکمت، ملتی بزرگ و شجاع، مکتبی بزرگ چون عاشورا و دشمنی بزرگ و مکار همچون آمریکا دارد.

توسط منوچهر متکی

منوچهر متکی